Zájezd do Londýna – 29. 4. – 3. 5. 2024

Naše škola se v rámci výuky angličtiny vydala na poznávací zájezd do Anglie. 🛣 Žáci si tak měli možnost vyzkoušet, jak tento jazyk funguje v přirozeném prostředí, protože dvě noci přebývali u britských rodin. 😎

Do Londýna jsme vyjeli v pondělí 29. 4. v dopoledních hodinách. 🚌 Po dlouhé cestě přes Německo, Nizozemsko a Belgii jsme dorazili do francouzského přístavu Calais, odkud už nás čekala jízda trajektem do přístavu Dover. ⛴⚓️ K O2 Areně v Londýně jsme dojeli v úterý kolem osmé hodiny ranní.

První den nás čekala první část prohlídky města. 🤩 Viděli jsme Buckinghamský palác 💂, Nelsonův sloup na Trafalgarském náměstí, Westminsterský palác a Big Ben 🔔🕰, celý Londýn jsme si pak prohlédli z Londýnského oka. 🎡 Druhý den jsme navštívili Windsor 🏰, Eton College a voskové figuríny v Madame Tussauds. 🦸‍♂️ Třetí den jsme pak dokončili prohlídku Londýna včetně katedrály sv. Pavla, Tower Bridge, Tower of London a proslulé Oxford Street. Také jsme se projeli lodí po Temži. 🚤 Do České republiky jsme se vrátili v pátek 3. 5. v odpoledních hodinách.

Výlet se moc vydařil, někteří z nás dokonce projevili chuť ve městě zůstat. 😍 Pevně věříme, že se do Spojeného království opět někdy vydáme. 🤗

63 queries in 0,233 seconds. From 66.249.64.128 --ID--: