Kontakty

Základní škola, Brno, Košinova 22, příspěvková organizace

Adresa: Košinova 661/22, Brno, 612 00

Elektronická podatelna: info@zskosinova.cz

www: www.zskosinova.cz

Bankovní spojení:

Komerční banka

č.ú. školní jídelna: 17 633 621/0100

č.ú. škola: 27524621/0100

IČ:            62 157 108


Úřední hodiny:

Pondělí: 8.00-15.00

Středa: 8.00-15.00

Další po předchozí domluvě: tel. 606 040 199, e-mail: boris.micanek@zskosinova.cz

ID datové schránky: t2myq93


Telefonní seznam

  • V případě, že píšete SMS, prosím podepište se. Telefony jsou sdílené.

Ředitelka školy: 606 040 200
Mgr. Jana Loubová, e-mail: jana.loubova@zskosinova.cz


Zástupce ředitele: 606 040 199
Mgr. Boris Mičánek, e-mail: boris.micanek@zskosinova.cz


Výchovná poradkyně: 601 503 825
Mgr. Hana Juráňová, e-mail: hana.juranova@zskosinova.cz


Speciální pedagožka:
Mgr. Ester Fišerová, e-mail: ester.fiserova@zskosinova.cz


Metodik prevence sociálně patologických jevů: 606 040 205
Mgr. Radovan Chloupek, e-mail: radovan.chloupek@zskosinova.cz


Školní psycholožka: 725 560 796
Mgr. Eva Mezníková, e-mail: psycholog@zskosinova.cz


Školní sociální pedagog: 602 525 860

Bc. Daniel Meidl, DiS., e-mail: daniel.meidl@zskosinova.cz


Hospodářka školy: 606 040 198
Sylva Taufarová, e-mail: ekonom@zskosinova.cz


Školní jídelna: 725 560 797
Monika Adamcová, e-mail: jidelna@zskosinova.cz


Vedoucí školní družiny: 606 040 204
Alena Nykodýmová, e-mail: alena.nykodymova@zskosinova.cz


Přípravná třída: 606 040 204
Bc. Jana Dostalová, e-mail: jana.dostalova@zskosinova.cz


Kabinet 1. stupně (A): 606 040 206
Mgr. Zuzana Pazderová, e-mail: zuzana.pazderova@zskosinova.cz
Mgr. Marta Kolínská, e-mail: marta.kolinska@zskosinova.cz


Kabinet 1. stupně (B): 606 040 207
Bc. Lucie Čechová, e-mail: lucie.cechova@zskosinova.cz – speciální pedagožka
Mgr. Dagmar Fárková, e-mail: dagmar.farkova@zskosinova.cz


Kabinet 1. stupně (C): 607 043 981

Mgr. Monika Mazačová, e-mail: monika.mazacova@zskosinova.cz


Kabinet 1. stupně (D): 607 043 549
Mgr. Jitka Přibylová, e-mail: jitka.pribylova@zskosinova.cz
Mgr. Soňa Mezlíková, e-mail: sona.mezlikova@zskosinova.cz


Kabinet NJ: 607 044 421
Mgr. Milena Minksová, e-mail: milena.minksova@zskosinova.cz
Mgr. Ilona Grulichová, e-mail: ilona.grulichova@zskosinova.cz
Mgr. Veronika Hélová, e-mail: veronika.helova@zskosinova.cz


Kabinet M: 606 040 213
Mgr. Romana Jahůdková, e-mail: romana.jahudkova@zskosinova.cz


Kabinet CH: 606 040 210
Mgr. Martin Nakládal, e-mail: martin.nakladal@zskosinova.cz
Ing. Pavel Gallina, e-mail: pavel.gallina@zskosinova.cz
Bc. Vojtěch Rozehnal, e-mail: vojtech.rozehnal@zskosinova.cz


Kabinet VV: 606 040 210
Mgr. Katarina Vlasáková, e-mail: katarina.vlasakova@zskosinova.cz


Kabinet ČJ: 606 040 212
Bc. Pavel Smejkal, e-mail: pavel.smejkal@zskosinova.cz


Ukrajinská asistentka: 606 040 208
Liliia Aleksandrova, e-mail: liliia.aleksandrova@zskosinova.cz


Školník: 606 040 209
Prokop Sczepanik, e-mail: prokop.sczepanik@zskosinova.cz


58 queries in 0,851 seconds. From 95.82.132.15 --ID--: