Vyškov 2019 – 9.A

Ve středu 20.listopadu jsme se my třída 9.A společně s panem učitelem Mičánkem účastnila celodenního výletu do krásného města Vyškov. Ačkoliv byla 20.listopadu na nebi zatažená mračna výlet jsme si užili.

Celý program startoval již v 8.30 naším srazem a následnou velice krátkou cestou do Vyškova. Díky úspoře času se nám podařilo projít si krásné náměstí a velkou část centra. Následující bod na našem programu byla velice zábavná návštěva místního Aqua Parku. Využili jsme oba tobogány a i venkovní vyhřívaný bazén. Jelikož nám po této zábavné činnosti velice vyhládlo rozhodli jsme se pro návštěvu místní pizzerie,kde jsme se dokonce setkali s naší bývalou třídní učitelkou. Toto milé setkání všechny potěšilo. Naše veselá nálada neupadla ani po zpoždění vlaku který nás odvezl zpátky. 

65 queries in 1,080 seconds. From 44.200.194.255 --ID--: