Výlet na Velehrad a do aquaparku

v Uherském Hradišti – 13. 10. – 14. 10. 2018

V rámci projektu, který si dal za cíl navštívit známá poutní místa České republiky, se náš kroužek vypravil vstříc novým dobrodružstvím na Velehradě a do Uherského Hradiště. 

Sešli jsme se ve vysokém počtu (celkem 21 dětí a 3 dospělí) v sobotu 13. 10. 2018 v Brně na hlavním nádraží v 7:10. Vlakem jsme se dopravili do Starého Města u Uherského Hradiště a odtud jsme se pěšky vydali na Velehrad, kde jsme navštívili Archeoskanzen a baziliku. Po malém občerstvení nás čekala další túra, tentokrát do Uherského Hradiště, kde jsme i přespali. Ubytování, jídlo a ochotu místního personálu jsme si nemohli vynachválit. V neděli ráno jsme se byli vydovádět v místním aquaparku a pak jsme absolvovali cestu vlakem zpět do Brna. Výlet se velmi vydařil a již se těšíme na další putování s turistickým kroužkem.

66 queries in 1,110 seconds. From 35.174.62.162 --ID--: