Výlet do čokoládovny – Zotter / Riegersburg  

Dne 7. 5. jsme s dětmi 7., 8. a 9. tříd zamířili do rakouské malebné vesničky Riegersburg, která se nachází nedaleko Grazu. Ranní vstávání a odjezd po čtvrté hodině byl vykoupen prohlídkou fabriky na čokoládu. 😋😍

Děti se dozvěděly zajímavé informace o výrobě, zpracování a ochutnaly nespočet kousků čokolády. 🍫🤩 V přilehlé části fabriky se nachází eko farma, kterou jsme měli možnost navštívit, a vidět tak zvířata, která zde chovají. 🐖🪿 Celý výlet jsme završili drobným nákupem nedaleko Vídně.

Některé z dětí se tak poprvé setkaly s aktivní němčinou a mohly si vyzkoušet, jak to funguje v reálných situacích. 🗣 Každý kontakt, ať už aktivní či pasivní, je pro výuku jazyka velmi důležitý a my už se nyní těšíme, že budeme moci naplánovat další zahraniční výjezd. 😎

66 queries in 0,242 seconds. From 44.200.86.95 --ID--: