V 1. A jsme vyráběli dárečky pro maminky

V neděli oslavily svůj svátek všechny maminky a děti z 1. A pro ně samozřejmě vyráběly dárečky. 🎁 Nevznikly však jen tak v obyčejné výtvarce, ale při jejich tvoření se děti opět naučily něco nového. 🤓

Nejprve si musely vymyslet, jak jejich výrobek bude vypadat, poté vytvořit vlastní návod, podle nějž budou pracovat a pak svůj projekt zrealizovat. 🤔 Při tvorbě plánu děti pracovaly s osovou souměrností, při samotném navlékání bylo třeba dodržovat postup navlékání zprava doleva a postupovat podle návodu. Někteří nad korálky zjistili, že se jim vlastní plán nelíbí, někdo trochu bojoval s orientací v návodu, někteří postupovali suverénně od plánu až po výrobek. 💪 Hlavně ale všichni pracovali s vědomím, že vyrábějí dárek pro své milované. ❤

Věříme, že tu velkou porci lásky našla v náhrdelníku každá obdarovaná maminka. 🥰✨

66 queries in 0,242 seconds. From 44.200.86.95 --ID--: