Světový den labyrintů

V 1. A jsme v pátek dodatečně oslavili čtvrteční Světový den labyrintů. 🤓

Seznámili jsme se s různými druhy bludišť, vyzkoušeli jsme, jestli najdeme správnou cestu v labyrintu na papíře a pak začala hlavní zábava. 🥳 Na třech stanovištích jsme programovali včelí robůtky Bee-Boty 🐝, díky nimž jsme pořádně potrápili mozkové závity. Jedna včelka musela najít trasu od jednoho obrázku k druhému, na další dráze musela projít celou trasu po šipkách a nesejít z cesty a na nejtěžším stanovišti jsme se snažili v bludišti vyzvednout poklad. 😮💰💎

Logické úkoly rozvíjí naše myšlení, učí nás plánovat, orientovat se v prostoru, členit úkol na jednotlivé kroky a Bee-Bot nám dá jasnou zpětnou vazbu, jak jsme v tom konkrétním úkolu byli či nebyli úspěšní. Včelky nás baví a určitě se k nim ještě vrátíme. 🤩

63 queries in 0,226 seconds. From 44.200.86.95 --ID--: