Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Brno – Královo Pole

V úterý 31. 10. 2023 se uskutečnil 3. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Brno – Královo Pole v tělocvičně ZŠ Košinova pro nominované žáky školy. Sportovní akce TAJV v Králově Poli patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Čtyřka“, který byl tvořen z členů Sára Rusňáková, Michal Grünwald, Dmytro Molnar, Erik Janáček, Tom Rosen a Ondřej Duda. Finalisté postupového turnaje v Králově Poli získali upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Králova Pole nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9. 12. 2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, MČ Královo Pole a město Brno.

Sportovní den mládeže s TAJV v Králově Poli byl zrealizován za podpory MČ Brno – Královo Pole, Statutárního města Brna a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa
Organizátor soutěže
www.tajv.cz

61 queries in 0,230 seconds. From 44.200.86.95 --ID--: