Školní výlet 7. A

V úterý 5. 6. 2018 bylo krásné počasí a žáci ze třídy 7.A se vydali na třídenní výlet vlakem a následně autobusem na Vysočinu. Cílem byla malebná vesnička Škrdlovice.

Nedaleko vesničky se nacházel známý a turisty vyhledávaný rybník Velké Dářko.
I sem žáci zavítali se vykoupat a užit si vodní radovánky. Voda byla skvělá a osvěžující. Velký turistický výlet byl naplánován na středu 6. 6. 2018 na Pilskou nádrž. Zde si účastníci výletu nejdříve zahráli golf, discgolf,
zaposilovali na posilovacích strojích a zaskotačili na prolízačkách. Nikomu se nechtělo zpět, ale nedalo se nic dělat a žáci vyrazili pěšky zpět do Škrdlovic. Procházka byla příjemná, neboť z velké části probíhala lesem. Ještě téhož dne, v pozdním odpoledni, žáci nezaháleli a užívali si přírody v okolí Škrdlovic. Hráli různé soutěžní a sportovní hry.
A protože každý výlet má svůj konec, tak i žáci 7.A, ač neradi, museli 7. 6. 2018 nasednout na prostředky hromadné dopravy a vydat se směr Brno.

65 queries in 0,610 seconds. From 44.201.72.250 --ID--: