V květnu se třídy 6. A a 6. T vydaly zkoumat různá zákoutí německého jazyka na Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, kde se konal Festival němčiny pro ZŠ.
Na festivalu nechali tamní němčináři vstoupit němčinu do každé buňky v těle, a naši žáci se tak učili přes čich, hmat, chuť, pohyb, hudbu a tanec. 👀👂👍 Věříme, že si němčinu oblíbili a že v příštím roce s ní nebudou mít žádné problémy. 😎