Příměstský tábor Voda nás baví

Od 19. 7. do 23. 7. 2021 se na naší škole konal příměstský tábor pod záštitou MŠMT s názvem Voda nás baví, zúčastnily se ho děti ve věku 6 až 12 let. Lektory tábora byli David Hrazdíra a Alice Šindelková.

V průběhu týdne jsme se v rámci zajímavých experimentů seznamovali s různými vlastnostmi vody, pozorovali jsme, jak nám klíčí semínka hrachu a čočky nebo jsme si hráli na vědce a sonarem zkoumali mořské dno. Ve volných chvílích jsme hráli hry, mezi favority se jednoznačně zařadila hra Molekuly. Našli jsme si také čas na doučování zábavnou formou.

V úterý jsme vyrazili do VIDA! science centra, kde jsme všechny exponáty a pokusy řádně prozkoumali. K letnímu osvěžení nám posloužilo koupaliště Královopolská, kde jsme řádili ve čtvrtek a v pátek. Na závěr tábora jsme uspořádali závody s vlastnoručně vyrobenými autíčky, rozdali jsme si certifikáty o absolvování tábora a odměny a s pocitem krásně prožitého týdne odcházeli domů.

63 queries in 1,110 seconds. From 44.220.44.148 --ID--: