Předvánoční Košinka

Předvánoční Košinka se uskutečnila v sobotu 30. listopadu. Byl to v pořadí již 17. ročník této akce na naší škole. Celou akci oficiálně zahájila proslovem naše paní ředitelka.

Samotný proslov byl následován programem, který byl vyplněn celou škálou zajímavých vystoupení našich žáků. Žáci předvedli skvělé výkony. Tento asi hodinový program skončil zpěvem vánočních koled Silent Night a Jingle Bells.

Po programu se návštěvníkům otevřely vánočních dílny, kde si mohli vytvořit krásné výrobky, například vánoční stromečky nebo andílky. V 1. patře na ně čekaly různé výrobky našich žáků, včetně vánočních věnců, které si za malý poplatek mohli odnést domů. Školní jídelna se proměnila na vánoční kavárnu, která nabídla místo pro odpočinek s kávou nebo čajem a výborným domácím občerstvením. V 16.30 pak následovala vánoční tombola o hodnotné ceny.

Věříme, že jste si tuto akci užili a těšíme se na příští ročník.

Přejeme vám krásné Vánoce!

Žáci a učitelský sbor ZŠ Košinova        

66 queries in 1,256 seconds. From 44.220.44.148 --ID--: