Podzimní vycházka

V pondělí 27. 9. se žáci čtvrté třídy vydali na vycházku podzimní přírodou. Na cestě na nás čekalo několik zajímavých míst – prošli jsme přes sklizené kukuřičné pole, na cestě jsme našli jablíčka, kterými jsme mohli nakrmit hladového koně v ohradě.

Po cestě jsme pozorovali podzimní přírodu a její krásné plody – hroznové víno, vlašské a lískové ořechy, švestky, slunečnice, kaštany a kukuřičné klasy. Během cesty krásnou přírodou jsme museli překonat několik vodních brodů a přejít pro dřevěných lávkách. Odměnou nám byl ovocný sad, kde jsme na ohništi opekli špekáčky, zrelaxovali na houpačce a viděli venkovská zvířata – ovce, husy, kočky, dravé ptactvo. Na stromě jsme zpozorovali veverku, která se bohužel nedala v rychlosti vyfotit. Na cestě jsme vyfotili malého hada a těšili jsme se z návštěvy motýla, který kolem nás poletoval po celý pobyt v sadě. Pozorovali jsme barvy podzimní přírody a povídali si o nastávajícím svátku sv. Václava.

Pobyt venku nám rychle uběhl a my jsme se vydali na cestu do školy vlakem. Tato vycházka se nám velmi líbila, i když byla v malém počtu. Snad nás příště půjde víc.

66 queries in 1,043 seconds. From 3.135.217.228 --ID--: