Po stopách zvěře – Vranov, Adamov

V sobotu 22. 1. 2022 jsme se vydali po stopách zvěře. Výlet byl spojený s návštěvou Vranova a Adamova. Vyráželi jsme z Králova Pole, odkud jsme jeli autobusem do Ořešína.

Z Ořešína nás čekala pěší túra, během níž nás zastihla sněhová vánice, tu jsme přežili a šli dál. Měli jsme svačinku a pak jsme pokračovali v cestě. Zanedlouho jsme dorazili k lesnímu baru U Jelínka, kde měli otevřeno, tak jsme se občerstvili. Cesta byla zábavná a někteří se pořádně vyváleli ve sněhu.

Ve Vranově jsme posléze navštívili kostel Narození Panny Marie, kde jsme si prohlédli betlém a překrásné varhany. Po prohlídce kostela jsme šli do Adamova. V Adamově jsme si za zbylé peníze koupili zaslouženou odměnu, nasedli na autobus a jeli zpět do Brna. Výlet jsme si moc užili a již se těšíme na další putování krásami naší vlasti.

66 queries in 1,124 seconds. From 44.220.44.148 --ID--: