Návštěva výstavy Titanic

Žáci 7.AB a 9.BC se setkali před Vánocemi s příběhem legendárního TITANICU, který v roce 1912 klesl na dno Atlantiku. Žáci prošli skutečnými kajutami několika tříd, luxusní kavárnou první třídy i částí strojovny lodi Titanicu. Zajímavý byl pro ně také dotek ledovce.

Při vstupu na výstavu každý dostal Boarding pass – palubní lístek reálného cestujícího na Titaniku. Žáci tak prošli celou výstavu jako konkrétní cestující a seznámili se s jejich osudem. Všechny prostory výstavy jsou opatřeny speciálním zvukovým doprovodem, který dokonale navazuje atmosféru v jednotlivých částech lodi od elegantního valčíku v 1. třídě, ač po hluk strojoven v kotelně. Byl to zkrátka pro všechny nevšední a nezapomenutelný zážitek.

65 queries in 1,059 seconds. From 44.200.194.255 --ID--: