Návštěva Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Dne 11. prosince 2018 jsme se my, žáci devátých tříd, vydali na jednodenní výlet do Prahy.

V Praze jsme měli domluvenu prohlídku Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Po uvítání nám v informačním středisku promítli film o Parlamentu. Po skončení filmu nás paní průvodkyně zavedla na místo, kde jsme prošli policejní kontrolou. Většina z nás by se tam ztratila, pořád jsme zatáčeli do chodbiček, které nás dovedly až do místnosti, kde zasedají různé politické kluby a kde se poslanci scházejí. Na závěr prohlídky jsme navštívili poslaneckou sněmovnu, kde nás oslnila umělecká výzdoba sálu.
Po prohlídce jsme se vydali podívat na Staroměstské náměstí a na orloj. Dále jsme pokračovali kolem Prašné brány až na Václavské náměstí.
Ze všech koutů a zákoutí na nás dýchala vánoční atmosféra.
Účastníci výletu.

64 queries in 0,844 seconds. From 35.174.62.162 --ID--: