Letní příměstské tábory na naší škole ZDARMA

Rádi bychom vás informovali o příměstských táborech realizovaných na ZŠ Košinova. Naše tábory se budou konat v termínu 19. – 23. 7. 2021, témata: Voda nás baví a Malý objevitel. TÁBORY JSOU ZDARMA, VČETNĚ STRAVY.

Program probíhá vždy od 7.30 do 16.00 hodin. Společně se zaměříme na poznávání světa kolem nás zábavnou formou, budeme chodit na zajímavé exkurze a užijeme si skvělý týden. Táborový leták najdete v příloze.

JAK SE PŘIHLÁSIT? Přihlašování na tábor Voda nás baví se otevírá v pátek 25. 6. po poledni, přihlašování na Malého objevitele je již otevřené a zbývá posledních 5 míst. Místa na táboře mizí velmi rychle, proto doporučujeme s přihlášením neotálet. Přihlašovat se můžete pod následujícím odkazemhttps://www.vedanasbavi.cz/primestske-tabory-vsechny-terminy?ID_mesta=2, dole na stránce pak najdete seznam táborů mezi kterými si vyberete ty naše.

Pod tímto odkazem: https://www.vedanasbavi.cz/primestske-tabory najdete o táborech více informací, dole na stránce jsou ke stažení důležité dokumenty a organizační informace.

Pedagogický dozor na naší škole zajišťuje: Hana Juráňová, Milena Minksová, David Hrazdíra a Alice Šindelková.

Na viděnou v létě, tým pedagogů ZŠ Košinova.

60 queries in 0,215 seconds. From 44.200.86.95 --ID--: