Land art aneb výtvarka na Košince trochu jinak

O tom, že se hodiny výtvarné výchovy nemusí odehrávat pouze ve třídě, se přesvědčili naši žáci 6. A, 8. A a 9. A. Slunečné babí léto nás vylákalo ven a vyrazili jsme do městského parku, kde jsme pozorovali změny podzimní přírody, sbírali přírodniny a vytvářeli z nich různé obrazce. Vznikla tak zajímavá dílka, která už pravděpodobně rozfoukal vítr, ale nám to nevadí.

Někdo měl hned jasnou vizi své práce, jiní spíše improvizovali a spontánně tvořili z nalezených přírodnin. Všechny výtvory byly převážně vyjádřením kreativních myšlenek a respektu k přírodě. A třešinkou na dortu byl hlavně pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu za krásného slunečného počasí.

Tak vstupte do světa Land Artu – umění spojeného s krajinou!

66 queries in 0,248 seconds. From 44.200.86.95 --ID--: