Jedobot 2023 v SPŠ Jedovnice

Další ročník populární robotické soutěže v Jedovnicích je opět za námi. Reprezentanti naší školy však byli u toho! V kategorii „Následování čáry“ si v těžké konkurenci solidně vedly oba naše týmy – z 39 týmů se na pěkné 16. příčce umístil robot Mat pod vedením Ondry Rajduse a Anatolije Bochkora. Ještě o pár příček výš dosáhl robot Honzy Čiuly a Vítka Stani Pat, který se vytáhl až na úctyhodnou 5. pozici.

Zástupce jsme měli rovněž v kategorii SUMO, kde roboti soutěžili v kruhovém ringu za účelem vytlačení nepřátelského robota. Pod vedením Tomáše Abrahama z 9.B horlivě zápasil robot Kovošrot. Sice nezaznamenal absolutní vítězství, ale přesto urval alespoň pár duelů, ale především srdce přihlížejících, kteří hlasitě skandovali a Kovošrot podporovali.

Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy a srdečně gratulujeme k dosaženým výsledkům!

66 queries in 1,065 seconds. From 44.220.44.148 --ID--: