Hledáme paní učitelku/pana učitele prvního stupně do první třídy budoucnosti!

Základní škola Košinova v Brně hledá posilu pro výuku na prvním stupni, která bude sdílet a rozvíjet naši vizi moderní výuky za pomocí technologií a inovativních metod výuky. Nástup od 26. 8. 2024. 😎 Jsme přesvědčeni, že práce s dětmi vyžaduje kladný přístup ke změnám a aktivnímu využívání nových vzdělávacích nástrojů. A zároveň je nutné s respektujícím přístupem neustále pracovat se svojí třídou.
Moje třída = moje parta! ❤️

Naše škola klade důraz na projektovou výuku a badatelskou činnost, které podporují samostatnost, kreativitu a kritické myšlení u našich žáků. Rozvíjíme u žáků klíčové kompetence potřebné pro 21. století. Vychováváme žáky k podnikavosti a v souladu s přírodou a prvky environmentální výchovy.

Pokud se nebojíte vyjít ze zaběhlých kolejí a rádi aplikujete nové přístupy, rádi vás přivítáme ve svém týmu. Neváhejte a pošlete životopis a motivační dopis na info@zskosinova.cz případně volejte na 606 040 199 pro více informací.

Těšíme se na naše společné setkání!

Co potřebujeme od Vás:

• Vysokoškolské vzdělání pedagogického dle platné legislativy
  • Zkušenost s výukou na prvním stupni je výhodou
  • Schopnost pracovat s moderními technologiemi a přizpůsobit výuku jejich využití
  • Znalost projektové výuky a badatelské činnosti
  • Komunikativní, respektující a pozitivní přístup k dětem i kolektivu
  • Schopnost motivovat a inspirovat žáky k dosahování vlastních cílů
  • Flexibilita a ochota se přizpůsobit potřebám školy a žáků

Nabízíme:

• Stabilní pracovní místo s možností dlouhodobé spolupráce
  • Podporu při profesním rozvoji a účast na vzdělávacích akcích
  • Přátelské a inspirativní pracovní prostředí