Hledáme paní učitelku/pana učitele prvního stupně do třetí třídy!

Základní škola Košinova v Brně hledá posilu pro výuku na prvním stupni, která bude sdílet a rozvíjet naši vizi moderní výuky za pomocí technologií a inovativních metod výuky. Nástup od 26. 8. 2024. 😎 Jsme přesvědčeni, že práce s dětmi vyžaduje kladný přístup ke změnám a aktivnímu využívání nových vzdělávacích nástrojů. A zároveň je nutné s respektujícím přístupem neustále pracovat se svojí třídou.
Moje třída = moje parta! ❤️

Naše škola klade důraz na projektovou výuku a badatelskou činnost, které podporují samostatnost, kreativitu a kritické myšlení u našich žáků. Rozvíjíme u žáků klíčové kompetence potřebné pro 21. století. Vychováváme žáky k podnikavosti a v souladu s přírodou a prvky environmentální výchovy.

Pokud se nebojíte vyjít ze zaběhlých kolejí a rádi aplikujete nové přístupy, rádi vás přivítáme ve svém týmu. Neváhejte a pošlete životopis a motivační dopis na info@zskosinova.cz případně volejte na 606 040 199 pro více informací.

Těšíme se na naše společné setkání!

Co potřebujeme od Vás:

 • Vysokoškolské vzdělání pedagogického dle platné legislativy
 • Zkušenost s výukou na prvním stupni je výhodou
 • Schopnost pracovat s moderními technologiemi a přizpůsobit výuku jejich využití
 • Znalost projektové výuky a badatelské činnosti
 • Komunikativní, respektující a pozitivní přístup k dětem i kolektivu
 • Schopnost motivovat a inspirovat žáky k dosahování vlastních cílů
 • Flexibilita a ochota se přizpůsobit potřebám školy a žáků

Nabízíme:

 • Stabilní pracovní místo s možností dlouhodobé spolupráce
 • Podporu při profesním rozvoji a účast na vzdělávacích akcích
 • Přátelské a inspirativní pracovní prostředí
 • Možnost využívat moderní technologie a inovativní metody ve výuce
 • Spolupráci se zkušenými kolegy a vedením školy
 • Odměnu odpovídající vašim zkušenostem a kvalifikaci
60 queries in 1,014 seconds. From 44.220.44.148 --ID--: