Dětský den s hasiči

🥳 Oslava Dne dětí se na naší škole konala 31. května a byla ve znamení odpoledne s dobrovolnými hasiči z Králova Pole. 🚒 Děti si prošly mnoho stanovišť, přičemž se seznámily se spoustou dovedností, které hasič ke své práci potřebuje, a poznaly, jaké to je být hasičem. 👨‍🚒

Mohly si tak vyzkoušet uhasit požár 🔥, zachránit zvířátka z hořícího lesa 🐿, vylovit odpad z rybníka plného ryb 🥫, vyrobit si hasičskou helmu ✂️ či si vyzkoušet přesnou mušku. 🔫 Čekalo je také několik stanovišť, kde si procvičily logické myšlení se stavebnicí LEGO a Bee-boty i otestovaly svou fyzickou zdatnost a šikovné ruce při plnění rozmanitých úkolů. Ti nejodvážnější se pustili vzhůru po provazovém žebříku za malou odměnou. 😱💪

Po projití všech stanovišť děti čekalo slosování o deskové hry z Planety Her. 😍 V průběhu akce se všichni mohli občerstvit točenou malinovkou a zahnat hlad špekáčkem z grilu. 😋 Celé odpoledne se neslo v přátelském duchu a všichni odcházeli nadšení a spokojení. 🤩

65 queries in 1,199 seconds. From 44.200.194.255 --ID--: