Čtenářská výzva – prosinec

Skončil prosinec, který nám zároveň uzavřel celý rok 2023. 🗝 Takže si v tomto měsíčním shrnutí čtenářské výzvy ukážeme nejenom zajímavé informace z uplynulého měsíce, ale i z dosavadního průběhu výzvy. 😱👇

👉 V prosinci se do výzvy zapojilo 8 čtenářů, z toho 2 noví. 😍👋 Společnými silami přečetli 27 knih.
👉 Výzva jede již 3 měsíce. Za tuto dobu s námi čte 19 čtenářů, kteří přečetli hezkých 104 knih. 💪😎
👉 Z 19 čtenářů je 10 našich žáků a 5 rodičů nebo sourozenců, 12 čtenářek 🙎‍♀️ a 7 čtenářů. 🙎‍♂️
👉 Nejvíce čteme komiksy a mangy. 💬 Rádi čteme knihy našich oblíbených autorů. ❤ Očividně máme hodné blízké, kteří nás obdarovávají knihami. 🥰📚 A nezalekneme se divadelních her. 🎭
👉 Protože nejčtenějším tématem od začátku výzvy je 7. Komiks, manga, které bylo zapsáno 11krát. 🥇 Na druhém místě jsou dvě témata: 1. Kniha od oblíbeného autora a 20. Darovaná kniha, každé zapsáno 8krát. 🥈 A na 3. místě téma 8. Divadelní hra, zapsáno 7krát. 🥉
👉 Nejsmutnějšími tématy jsou 6. Kniha s číslem v názvu a 9. Kniha vydaná v roce tvého narození. Každé bylo zapsáno pouze jednou. 🥺 Víme, že to jsou těžká témata, ale není nemožné vhodnou knihu najít. S hledáním může pomoci Databáze knih nebo Google. 😉

👀 Na další informace se už podívejte do grafiky níže. 👇 A kdo dostal k Vánocům knihy nebo poukázky do knihkupectví? 😍🙋‍♀️🙋‍♂️ Tabulka i my se už těšíme, až nejen těmito knihami naplníme lednovou statistiku! 😁

65 queries in 1,127 seconds. From 44.200.194.255 --ID--: