Čtenářská výzva – listopad

Uplynul další měsíc, to znamená, že je čas na další statistiku čtenářské výzvy. 🤩

👉 V listopadu se zapojilo 13 čtenářů a společnými silami přečetli 36 knih. 💪


👉 Ačkoliv je nejčtenějším tématem číslo 17: Kniha od českého autora (4 x), hned v těsném závěsu se 3 výskyty se drží 5 témat: 1. Kniha od oblíbeného autora; 3. Kniha doporučená rodičem / učitelem; 7. Komiks, manga; 10. Sci-fi, fantasy; 11. Humoristický román.
👉 Pouze jediné téma nebylo v listopadu zapsáno, a to číslo 2: Kniha nad 500 stran (4. a 5. třída nad 250). Bojíte se tlustých knih? 👻😁
👉 Od začátku výzvy máme 3 nejméně čtená témata, ve kterých je zatím zapsána pouze jedna kniha. Jsou to 6. Kniha s číslem v názvu; 9. Kniha vydaná v roce tvého narození a 16. Kniha od Astrid Lindgrenové. Pojďme to napravit! 😎

👀 Zajímají vás nejčtenější autoři v listopadu? ✒️Jaké je průměrné hodnocení knih? 📚 Kolik čtenářů by už v listopadu mohlo získat titul, protože již přečetli více než 10 knih? 🏆 To vše najdete v měsíčním shrnutí níže.

❓ Viděli jste již novou školní knihobudku? 😍 Třeba tam získáte knihu, která vám chybí do výzvy.

#kosinkaCte #ctenarskaVyzva

66 queries in 1,078 seconds. From 44.220.44.148 --ID--: