Climate Change – The Facts

S žáky naší školy jsme se po shlédnutí alarmujícího dokumentu BBC pustili do práce. Cílem projektu je nejen upozornit na důležitost vážnosti celosvětové klimatické změny, ale zároveň přimět sebe a své okolí přemýšlet nad otázkou, co pro to můžu udělat já sám?

Jak mohu přispět na zlepšení situace? Žákům se podařilo vymyslet opravdu hezké věci, které ztvárnili do projektu. Pár jich uvedu:

A jak to máte vy?

Chodíte na nákup s papírovou nebo látkovou taškou, jezdíte MHD nebo jste zasadili strom? Potřebujeme k životu palmový olej přestože víme, že kvůli jeho výrobě likvidujeme deštný prales? Třídíte odpad či navštěvujete například obchod bezobalu?

Zachraňme společně planetu. #nowaste #safetheplanet

Společně s žáky Boris Mičánek

63 queries in 1,002 seconds. From 44.220.44.148 --ID--: